Versmondó és szépíró verseny

November 24-én, pénteken iskolánkban második alkalommal is megrendeztük az "Írjunk szépen kézzel" szépíró és a "Verseljünk együtt" versmondó versenyt tanulásban akadályozott gyerekeknek.
Nagy érdeklődés övezte felhívásunkat, hiszen iskolánkkal együtt 10 iskola 51 tanulója érkezett a megmérettetésre.
Sikeresnek mondhatjuk rendezvényünket, hiszen a csillogó szemek és a nagy mosolyok elárulják, hogy a gyerekek jól érezték magukat és senki sem tért haza üres kézzel.
Arany, ezüst és bronz minősítésben részesült valamennyi bátor jelentkező - büszkék lehetnek rájuk a tanáraik és a családjuk egyaránt!
És hogy egy kedves idézettel zárjam a gondolataimat, amit egy versenyző kislány mondott a rendezvény végén:
" Tavaly is voltam, de jövőre is jövök! "
Úgy legyen, találkozzunk minél többen!