Első

Üdvözöljük a
Zrínyi Miklós Általános Iskola
honlapján!

 

 

Aktuális

Hírek

Rajzverseny eredmények

A Zrínyi Kadétok Egyesület és iskolánk közös szervezésében, a Magyar Faluprogram támogatásával emlékeztünk meg Zrínyi Miklós haláláról és Zrínyi- Újvár elestének évfordulójáról, s ez alkalomból a gyerekek körében rajzversenyt hirdettünk, melynek keretében Zrínyi portrét kellett készíteni. 110 alkotás érkezett Murakeresztúrról és Draskovecből. A legjobb alkotásokat külön díjaztuk.
Eredmények:
Zrínyi portrék- rajzverseny győztesei
Kategória: 1-2.osztály
I.Mateo Špoljarić – Draškovec
II. Tarnai Olívia – 1. o
III. Virovecz Rozi – 1.o
I.Répás Alex – 2.o
II.Hervai Rozi – 2.o
III.Sánta Evelin – 2.o
Különdíj – Iva Kočiš – Draškovec
3. osztály
I.Ema Hemar – Draškovec
II.Niko Kovač – Draškovec
III.Andrasek Árpád – 3. o
Különdíj – Hóbor Szonja-3.o.
4. osztály
I.Horváth Vanda – 4. o
II.Eva Jančec – Draškovec
III.Nadia Mirić – Draškovec
Különdíj – Varga Vivien – 4.o
5-6. osztály
I.Czippán Dorina – 6. o
II.Sipos Szonja – 6.o
III. Tarnai Ramóna – 5.o
Különdíj – Kovács Nóra – 6.o
A Magyar Faluprogram támogatásával Zrínyi Miklósra emlékeztünk akkor is, amikor három témában online teszt feladatokat állítottunk össze.
1. téma a történelem: Zrínyi Miklós életre.
2 téma irodalom: Zrínyi a költő.
3 téma: földrajzi volt: Zrínyi várak a Kárpát-medencében.
Az I. témában 40, a II. témában 43 tanuló, a III. témában 30 tanuló töltötte ki a tesztet.
„ Zrínyi Miklós a költő ” helyezések:
Söveges Botond 8. osztály I. hely
Sárközi Krisztián 8. osztály I. hely
Vargovics Maja 7. osztály I. hely
Deák Regina 7. osztály I. hely
Sipos Szonja 6. osztály I. hely
Dávid Miklós 8. osztály II. hely
Havasi Viktor 8. osztály II. hely
Wendler Dominik 8. osztály II. hely
German Csaba 8. osztály II. hely
Téczely Adrienn 6. osztály II. hely
„ Zrínyi Miklós élete- történelmi feladatok”
Söveges Botond 8. osztály I. hely
Vargovics Maja 7. osztály I. hely
Téczely Adrienn 6. osztály I. hely
Gyergyák Hanna 5. osztály I. hely
Horváth Zoltán Áron 5. osztály I. hely
Tamizer Márkó (név) 7. osztály II. hely
„ Zrínyiek a Kárpát-medencében- földrajzi feladatok”
Havasi Viktor 8. osztály I. hely
Deák Regina 7. osztály I. hely
Horváth Zoltán Áron 5. osztály I. hely
Virovecz Dániel 8. osztály II. hely
Haracsi Dávid 8. osztály II. hely
Andrasek Márk 8. osztály II. hely
Szegedi Milán 8. osztály II. hely
Vargovics Maja 7. osztály II. hely
„ Prezentáció készítése a Zrínyi várakról”
A Magyar Faluprogram keretében meghirdettük prezentáció készítését történelmi Zrínyi várak bemutatásáról.
12 fő készített POWER POINT-os előadást a Kárpát-medencében lévő Zínyi várakról, így Zrínyi-Újvárról, a szigetvári, csáktornyai, munkácsi, ozalji, vrboveci Zrínyi várról. Őket is külön jutalomban részesítettük.
A legjobb prezentációkat egy kiadványban megjelentetjük.
Vargovics Maja 7. osztály
Söveges Botond 8. osztály
Pavlicz Ákos 6. osztály
Horváth Tünde középiskola
Deák Regina 7. osztály
Kalinics Lara 7. osztály
Salamon Sarolta 7. osztály
Virovecz Dániel 8. osztály
László Dániel 8. osztály
Horváth Noémi 8. osztály
Kovacsics Kitti
Köszönet a segítségért az iskola Diákönkormányzatának és pedagógusainak!

Események

Galériák

Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.

Határtalanul! 2023

Előző
galéria
Következő
galéria

Címkék

Pályázatok