Tanulmányi kirándulás Zágrábban

2024. május 27-én, 12 tanulóval 3 napos tanulmányi kiránduláson vettünk részt, Zágrábban a Retkoveci testvériskolánkban. Az első nap délelőttjén tanórákon vettünk részt, ebéd után pedig
ellátogattunk a zágrábi illúziók múzeumába, amely nagyon tetszett a gyerekeknek.
Kedden az iskolában projekt nap volt. A tanulókat csoportokra bontották, és a horvát gyerekekkel együtt kellett különböző feladatokat elvégezniük. Az egyik csoport néptáncolni és énekelni tanult, 3 hatodikas fiú a technika teremben kis méretű szekrényeket készített, a többi tanulónak pedig Horvátország nevezetességeiről kellett reklámot írniuk. Nagyon hasznos délelőttöt töltöttünk el.
Ebéd után elmentünk a városközpontba, és megnéztük Zágráb nevezettességeit.
Az utolsó napon az elkészült projekteket mutatták be a gyerekek, amiket az előző nap készítettek.

Pályázatok