Tanévkezdés

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy idén a kialakult járványhelyzetre való tekintettel a tanévkezdés a következőképpen alakul:

Tanévnyitó szülői értekezlet 2020. augusztus 31-én 17 órakor, az osztályokban. Kérjük, hogy egy tanulóhoz csak egy szülő jöjjön, s hogy minden szülő maszkban jelenjen meg!

Tanévnyitó ünnepély:

2020. szeptember 1-jén (az első tanítási napon) 8:00-kor lesz az iskolarádión keresztül, ünneplő ruha nem szükséges.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiadott járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrend alapján az iskola épületébe szülők csak ügyintézés céljából a titkárságra léphetnek be, a járványügyi szabályok betartásával.

Már az első tanítási napon is csak az iskola kapujáig kísérhetik gyermeküket.

A tanulókat délutánonként az udvarra kísérik a nevelők. A szülőket kérjük, ott várakozzanak.

Együttműködésüket köszönjük!