Részt vettünk a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtiszti karának „Kari Napján”.

Részt vettünk a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtiszti karának „Kari Napján”. Egyesületünk 2010 óta vesz részt ezen a rendezvényen. A „ Kar Napja” alkalmából koszorúztunk a Zrínyi Miklós Laktanya és Egyetemi Campus Zrínyi parkjában. Majd részt vettünk az ünnepi állományülésen, ahol dr. Pohl Árpád dandártábornok köszöntötte a jelenlévőket, s dr. Padányi József előadását hallgathattuk meg Zrínyi Miklós téli hadjáratának jelentőségéről. Ezután díjakat adtak át az egyetem legjobbjainak, illetve díjazták azokat a civileket is, akik ápolják Zrínyi Miklós és a Zrínyi család emlékét.

Kapcsolódó galéria

Részt vettünk a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtiszti karának „Kari Napján”.

Pályázatok