Országos Honismereti Tanulmányi Verseny 2021/2022

VIII. Országos Honismereti Tanulmányi Verseny

 

A verseny célja: az általános magyar műveltség, a hazaszeretet és a nemzeti összetartozás gondolatának fejlesztése, Hazánk természetének, történelmének és nemzeti értékeinknek megismertetése, illetve az ismeretek elmélyítése az iskolai tananyag kiegészítéseként, életkori sajátosságok figyelembevételével, érdekes és izgalmas felfedező feladatokon keresztül játékos megközelítésben.

 

EREDMÉNYEK:

Vargovics Maja 5. osztály megyei II., országos 4. hely

Brodarics Nóra 7. osztály megyei IV., országos 6. hely

Téczely Johanna 7. osztály megyei V., országos 7. hely

Március Barbara 7. osztály megyei VI., országos 8. hely

Dezsgyek Noémi 7. osztály megyei VIII., országos 10. hely

 

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Pályázatok