Megemlékezés a Zrínyi-Újvárnál

2023.05.02-án a Zrínyi-Újvárnál megemlékeztünk Zrínyi Miklós születésének 403. évfordulójáról. Az ünnepély szervezője az örtilosi önkormányzat volt, köszönjük a meghívásukat. Számos magas rangú vendég vett részt a rendezvényen, többek között  Dr. Navracsics Tibor területfejlesztési miniszter, Szászfalvi László országgyűlési képviselő, Móczár Gábor a Nemzeti Örökség Intézete főigazgatója. Iskolánk Zrínyi kadétjait érte a megtiszteltetés, hogy a koszorúzáson segédkezzenek. Iskolánk koszorúját Hermann Beáta igazgatónő és Kovácsné Kővágó Anna helyezték el. A fotón hátul a Zrínyi kadétok: Béli Dominik, Haracsi Dávid, Söveges Botond, Virovecz Botond, Salamon Barnabás, Somogyi Ádám. Elöl: Kovácsné Kővágó Anna, a Zrínyi Kadétok Hagyományőrző Egyesület elnöke, Prof. Dr. Padányi József mk. dandártábornok, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Stratégiai és intézményfejlesztési rektorhelyettese, mb. tudományos rektorhelyettes, Dr. Deli Gergely, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem rektora, Dr. Lippai Péter dandártábornok, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem megbízott dékánja, Hermann Beáta igazgató.

Pályázatok