Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny

Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny

Az idei tanévben rendhagyó módon, online rendezték meg a XXIX. Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti versenyt. A verseny célja, az 5 - 6. osztályos gyerekeknek lehetőséget biztosítani a megmutatkozó tehetségük kibontakoztatására: környezetük önálló megfigyelésében, a terepmunka gyakorlásában, a kutatómódszerek önálló alkalmazásában, mondanivalójuk kiselőadás során történő kifejtésében.

Az iskolai fordulóban hat tanuló vett részt, s hárman továbbjutottak a megyei fordulóra. A versenyen iskolánk 5. osztályos tanulói nagyon jól szerepeltek.

Elért eredmények:

Virovecz Dániel 2. helyezést

Söveges Botond  3. helyezés

Horváth Zoé 4. helyezés

Gratulálunk nekik!

 

Pályázatok