Fontos járványügyi változások!!!

Tisztelt Szülők!

2021. november 22., hétfőtől elrendelem a kötelező maszkviselést az iskola közösségi tereiben. Kérem a tisztelt szülőket, hogy naponta 2 db tiszta arcmaszkról szíveskedjenek gondoskodni! A iskolába lépéskor a kötelező kézfertőtlenítés mellett a testhőmérsékletet is mérjük hétfőtől. Beteg gyermeket nem tudunk fogadni! Lázas, köhögő, náthás, hasmenéses és egyéb tünetekkel a gyermeket elkülönítjük, és haza fogjuk küldeni a többiek egészségének védelme érdekében. A fertőtlenítő takarításról a továbbiakban is különös figyelemmel gondoskodunk. A különböző osztályok keveredését igyekszünk minimálisra csökkenteni. Amennyiben valakinél felmerül a koronavírus-fertőzés gyanúja, kérjük, haladéktalanul értesítse az iskolát!

Megértésüket köszönjük!

Tisztelettel: Hermann Beáta intézményvezető

Pályázatok