Fenntarthatósági hét

Az idei tanévben is sikeresen megszerveztük a Fenntarthatósági témahetet április 25-29. között. Több tartalmas programot is szerveztünk.

Mindenki részt vett a szemétszedésben. Beosztottuk, hogy melyik osztály a falunak melyik részén gyűjti össze a szemetet.

Az osztályokban levő virágokat átültettük, valamint az iskola előtt található virágládákba szép virágokat ültettünk.

Fenntarthatósági vetélkedőt szerveztünk a tanulóknak, melyen alsósok és felsősök egyaránt részt vettek. Minden csapatban voltak kisebbek és nagyobbak is. Izgalmas versenyzésben szoros eredmények születtek. A gyerekek nagyon tájékozottak voltak, a feladatokat ügyesen oldották meg.

Az iskola tornapályáján biciklis vetélkedő is volt. Ügyességi feladatokban bizonyíthatták rátermettségüket a gyerekek.

Képek a Fenntarthatósági hétről:

Fenntarthatósági hét