Farsang 2021

Képtalálatok a következőre: farsang

Tisztelt Szülők!  Kedves Gyerekek!

Sajnos a vírushelyzet miatt a 2021-es nyílt farsangi forgatag elmarad, de nem szeretnénk ha a gyerekek nem farsangolhatnának egy kicsit.

Ezért 2021. február 16-án, kedden több programot is tervezünk a tanulóinknak.

Ezen a napon lehet ÁLARCBAN jönni! đJ

• Február 8-ától meghirdetjük az álarc készítő versenyt 1-8. osztályig, melyeket 16-áig lehet leadni.

Eredményhirdetés február 19-én, pénteken lesz.

• Február 16-án a felsősöknek online kvízt, az alsósoknak feladatlapos kvízt tartunk. Az osztályok pontozva lesznek.

• Aznap „Farsangi mackó” keresés lesz az udvarban, az osztályok 1-1 képviselőjével. Itt is az osztályok külön lesznek pontozva.

A két verseny eredményeként pedig a legjobb alsós és felsős osztály jutalomban részesül.

Szeretnénk zsákbamacskát is szervezni. Ehhez szeretnénk megkérni a szülőket, hogy kisebb tárgyakkal szíveskedjenek hozzájárulni. A gyűjtést osztályonként szervezzük, az eladás (100ft-ért áruljuk) viszont nyílt lesz és a bevétel az osztályok részére menne.

Ezen felül TOMBOLA vásárolható a szülői munkaközösség több tagjánál: Kocsis Dia, Novák Erika, Tajmelné Andrea, Andrasekné Angelikánál 200Ft-os árban 2021. február 16-áig. A tombolára a felajánlásokat szívesen várjuk!

A tombola sorsolása 2021. február 19-én, pénteken lesz az iskolában. Az ajándékok hétfőtől sorsjegy ellenében az iskolában átvehetők.

Sántáné Balogh Mária - DÖK vezető pedagógus

Fotók a farsangról itt láthatók: