2019. június 18-án, tanévzáró űnnepély keretében értékeltük a tanévet.

Az iskola magatartás átlaga: 4,29 szorgalom átlaga: 3,94 tanulmányi átlaga: 3,96. Tanulóink egyéni eredménye közül kiemelkedik az a 16 tanuló, akik kitűnő bizonyítványt vittek haza, de jól telesített az a 30 tanuló, akik jeles osztályzatot kapott.

S most következzenek a legek!

Minden évben megválasztjuk az Év Sportolóját is.
Musztács Izabella 5. osztályos tanuló lett.
Az év fejszámolója Téczeli Johanna 4. osztályos tanuló lett.
Az év Diákja a versenyeredményei miatt: .Alsó tagozaton Téczeli Johanna lett az év Diákja, a Felső tagozaton Abonyi Bence. Az Év Tanulója a tantestület szavazat alapján: Vlasics Johanna és Zadravecz Georgina 8. osztályos tanuló lett.

Fotók a tanévzáró eseményről itt láthatók:

https://photos.app.goo.gl/eGfcyNUKbtEGryme9

photos.app.goo.gl/r7MUcJyw2QfRd2hk6

Pályázatok