Zrínyi Kupa 2022

Zrínyi Kupa 2022. szeptember 24.

Szeptember 24-én rendeztük meg a hagyományos Zrínyi Kupa futóversenyt a Zrínyi Kadétokkal közös szervezésben.

Összesen 97 futó állt rajthoz- közülük 95 fő teljesítette az általa választott távot.

Iskolánk tanulói mellett Horvátországból, Nagykanizsáról, Tótszerdahelyről, a Kanizsai Futóklubból érkeztek versenyzők.

Szép pályát, ideális futóidőt, befutóérmet biztosítottunk minden célba érkezett futónak; érmet, oklevelet, a dobogósoknak; babérkoszorút a győzteseknek; kupát az abszolút első helyezetteknek.  Az eredményeket és a versenyen készült fotókat az iskola honlapján meg lehet tekinteni.

A keresztúriak dobogósai:

1. helyezést értek el kategóiájukban: Virovecz Rozi, Júlia, Farkas Marcell, Kunecz Áron- abszolút I. hely, Virovecz Anna - abszolút I. hely, Deák Regina, Tamízer Amira, Mátek Flórián, Virovecz Dániel, Farkas Zalán, Koósz Veronika - abszolút I. hely, Béli Dominik, Horváth Roland, Rácz Erika
  2. helyezést értek el kategóiájukban: Sebesi Marcell,  Kárász Dominik, Andrasek Flóra, Sara Puklavec, Kalinics Lara, Sántáné Sáfrányos Anikó, Tóth Dénesné
  3. helyezést értek el kategóiájukban:  Nagy Levente, Haracsi Dávid, Sánta Enikő, Kertész Blanka

Vélemények a versenyről:

• Egyszerű a képlet: ha szeptember vége van és nincs Covid korlátozás, akkor Zrínyi Kupa Murakeresztúron! 🏃‍♀️

Ma is így volt. Aki tehette megjelent a Kanizsai Futóközösségből, sokan dobogóra is állhattak.

Igazán remek futó idő volt családias hangulattal, ezt is elintézte nekünk Erika Rácz és csapata, köszönjük! 😍

Gratulálok minden futónak! (Léhart Zoltán)

• Gratulàció mindenkinek és hatalmas köszönet a szervezőknek, lelkes segítőknek! Külön öröm talàlkozni kedves futótársainkkal! (Góber Györgyi)

• Hatalmas Gratuláció mindenkinek is (Horváth Zoltán)

• Mai edzésemet Murakeresztúron a Zrínyi Kupa 21 km-es távján futottam. A pálya szép volt, csodálatos őszi időben futhatott mindenki. Köszönöm a szervezést! (Bernadett Keléné Majzik)

• Igazi lélekfelszabadító versenyhétvége!    09.24. Zrínyi Kupa futóverseny 21km - absz.1.(🥇Maya Marianna Rajnics)

• U subotu, 24. rujna 2022. godine u mađarskom Murakerestúru odrľana je utrka Zrinski kup. Trčalo se na 2,6 km, 5,2 km, 10,5 km i 21,1 km.

Do Mađarske je potegnuo i naš član TK Maraton Krapina, Sven Šemovčan, koji se opredijelio za najdulju utrku na 21,1 km, koju je završio za 01:59:03, što ga je plasiralo na prvo mjesto u dobnoj kategoriji!

Svenu ovo nije prva utrka u susjednoj nam Mađarskoj. Očito je da Sven najviše voli „Mađarice“. A gdi bi bile najbolje, nego u Mađarskoj….😊( TK Maraton Krapina)

Végül- de nem utolsó sorban -  köszönjük az önzetlen munkát a sok- sok segítőnek -  az autós kíséretet, a szabadidejük ránk fordítását:

•  A külsősöknek:

Bankóné Kovács Katalinnak, Békefiné Hervai Andreának, Bordás Szilviának, Bordás Tamásnak, Dr. Csicsek Mihálynak, Szilágyi Istvánnénak, Horváth Melindának, Kovácsné Kővágó Annának és rajta keresztül a Horvát nemzetiségi önkormányzatnak, Kisfürjesi Ferencnek, Málek Istvánnak, Mózes Botondnak, Pintér Anicának, Polgár Róbertnek és rajta keresztül az önkormányzatnak, Rodek Ágnesnek, Szermek Zoltánnak, Somogyi Lászlónénak, Tóth Dénesnek, Varga Grétának.

• Az iskola valamennyi dolgozójának.
  • Az iskola versenyző, vagy segítő tanulóinak.

Megköszönjük a részvételt és sportszerű versenyzést minden résztvevőnek.

A legközelebbi találkozásig mindenkinek örömteli futásokat kívánunk!

Fotók az alábbi linken tekinthetők meg:

Fotók