Zrínyi Kupa futóvereny 2021

Idén is megrendezésre került a Zrínyi Kupa futóverseny.

Zrínyi Kupa futóverseny 2021. szeptember 25.

A Zrínyi Kupák történetének legnépesebb versenye volt a szombati- ahol összesen 129 versenyző vett rész, és mérette meg magát a választott távon. A futók Murakeresztúrról, Nagykanizsáról, Tótszerdahelyről, Fityeházról, Zalaegerszegről, Beleznáról, Horvátországból érkeztek. Nagyon szép, napsütéses időben, remek hangulatú, színvonalas verseny volt minden távon és korcsoportban. A Zrínyi Kadétok Egyesület jóvoltából minden célba érkező versenyző befutóérmet kapott. (Minden rajhoz álló célba ért!)

A dobogós helyezést elért versenyzők érmet és oklevelet, az első helyezettek babérkoszorút is kaptak.

Az abszolút elsőknek kategóriánként még egy- egy futót ábrázoló figura is járt.

Az érmeket szintén a Zrínyi Kadétok Egyesület biztosította.

• Az ovis futamon helybéli és más településekről érkezett óvodások- összesen 13-an futották le a kb. 500 méteres távot.
  • A legtöbben a nyolcad maratonon- az 5,3 km távon indultak.
  • Murakeresztúrról kereken negyvenen versenyeztek.

A versenyzőket és segítőket a célba érkezés után meleg tea és hagymás zsíroskenyér várta.

A futókat az iskola egész dolgozói közössége, valamint néhány tanulója  segítette a konyhában, a rajt-célban az állomásokon, útközben.

Külső segítőink voltak:

Andrasek Istvánné, Béli István, Dr. Csicsek Mihály, Góber Csabáné, Kovács György, ifj. Kovács György, Olaszné Slánicz Anikó, Pávlicz Veronika, Somogyi Lászlóné, Pintér Anica, Varga Gréta, Vargovics Józefné,  Zadravecz Georgina

Köszönjük mindenkinek a munkáját!!!!

Iskolánk tanulóinak eredményei:

Első helyezést értek el korcsoportjukban és kategóriájukban:

Andrasek Márk

Béli Dominik

Czippán Dorina

Dobák Martin

Puklavecz Sára

Téczely Johanna

Török Hanna

Török Richárd

Virovecz Zsombor

Virovecz Anna

Virovecz Dániel

Második helyezést értek el:

Kertész Blanka

Bogdán Vivien

Haracsi Dávid

Horváth Roland

Téczely Adrienn

Vargovics Míra

Harmadik helyezettek:

Farkas Hédi

Sárközi Krisztián

Somogyi Ádám

Vargovics Maja

Mindenkinek gratulálunk! Csak így tovább! Vagy még jobban!

Találkozunk januárban a Mura Kupán!